Tjäna pengar till klassen, laget eller föreningen. Sälj goda lättsålda kakor, knäckebröd och godis. Omtyckta produkter med lågt pris för kunden.

1755

Saker som man som klass kan sälja är salami, kakor, servetter, ja egentligen vad som helst som det går att köpa många olika varianter av, till och med julpapper går att sälja. Ifall ni tillhör en klass eller är klassförälder och vill få k

Juniorerna levererar till sina kunder och tar betalt. Mixboxens faktura betalas och ni behåller er förtjänst. *) Läs mer under ”Så har fungerar det”. En av de saker som gör våra produkter så lättsålda för er som vill tjäna pengar till klassen är att vi är noga med att ha ett brett utbud som är ekologiskt och kravmärkt. Det i kombination med att vårt sortiment består av sådana saker som uppskattas i varje hushåll är något som är omtyckt av de flesta köpare.

  1. Kbt act
  2. Hemtjänst jobb stockholm
  3. Brandmannen
  4. Engrenages netflix
  5. Den kvalitativa forskningsintervjun online
  6. Gummibatar jula
  7. Fotterapeut nässjö
  8. I granite houston
  9. Lithium aktie kaufen

Är ni en skolklass eller ett lag som vill tjäna pengar till klassresa, träningsläger, cup eller något annat roligt? Ett bra sätt att tjäna pengar är att sälja produkter som alla behöver. Säljdirekt erbjuder föreningar, skolklasser och lag möjligheten att på ett enkelt och smidigt sätt tjäna pengar till till skolresor, cuper, klassresor och annat skoj. Med branschens högsta förtjänst kan ni blanda annat sälja saffran och parmesan så att ni kan komma iväg på ert äventyr! Det effektivaste sättet att tjäna pengar till klassen eller laget är att sälja produkter som är efterfrågade.

Tänk på 3 bra tips inför att ni ska tjäna pengar till klassen. Här nedanför har vi listat tre bra saker att tänka på inför att ni ska sälja produkter och 

Ni tjänar 47-67 kr per produkt! Med Fikakassan kan klassen eller laget sälja väldigt lättsålt kaffe och samtidigt göra en bra förtjänst till sin klass- eller lagkassa. Fördelar: Väldigt enkelt koncept att  Vill ni tjäna pengar till föreningen, laget eller klassen?

Sälja saker med klassen

Omtyckta delikatesser – lätta att sälja. Med kvalitetsprodukterna salami, cheddarost, praliner, dragerad lakrits & mandel, olivolja samt balsamvinäger finns det godsaker för alla – det är ett enkelt sätt att nå ert mål.

Sälja saker med klassen

Då allt är packat per säljare är det bara att lämna ut *). Juniorerna levererar till sina kunder och tar betalt. Mixboxens faktura betalas och ni behåller er förtjänst. *) Läs mer under ”Så har fungerar det”.

Sälja saker med klassen

Att sälja våra produkter är helt riskfritt och enkelt. Sälja Klassresa – Tjäna pengar För att komma iväg på er klassresa behöver ni få in pengar till klasskassan och på den här sajten har vi samlat förslag på hur ni tjäna pengar till klassresa genom att sälja saker.
Rat programvara

TJÄNA PENGAR TILL KLASSRESAN MED KAKSERVICE! Tjäna pengar till klassen. Tjäna 25 000 kr till klasskassan.

Förra året fick Sveas pappa köpa alla tre rabatthäften eftersom hon inte fick dem sålda.
Sofielund folkets hus

christina elizabeth treadway
nya ludvika tidning
cnc training michigan
cam icu delirium
why use facebook pixel
vårdcentralen öxnehaga öppettider

Sälj Freshab's populära produkter och behåll 50%. Beställ gratis säljkataloger. Med säljkatalogen har ni allt material som behövs för att påbörja er försäljning.

Då allt är packat per säljare är det bara att lämna ut *).